Įmonės registravimas   Prisijungti
inter.lt
Lietuviškai Lietuvių     English English     русский Русский

Kas ieško, tas randa:    

         Populiariausios paieškos
Naujienos Straipsniai Baldų gamyba Baldų pardavėjai Interjeras Partnerystė Skelbimai
 
 Naujausi baldai
 Išpardavimas!
 Antikvariatas
 Baldai su defektais
 Biuro baldai
 Darbo kambariui
 Čiužiniai, grotelės
 Eksterjeras
 Interjeras
 Korpusiniai baldai
 Lauko baldai
 Miegamojo baldai
 Minkšti baldai
 Odiniai baldai
 Provanso stiliaus baldai
 Slenkančios sistemos
 Stalai ir kėdės
 Svetainės baldai
 Vaiko kambario baldai
 Virtuvės baldai
 Vonios kambariui
 
 
 

Pagrindinis /

Naujienos

Kur surasti vaikams dovaną?

Bookmark and Share
Šventes pasitinkant Vaikų kambario staigmenos Spinduliuojantys švara ir tvarka namai, kuriuose auga mažamečių vaikų, daugeliui suaugusiųjų – miražas dykumoje, neįmanomas dalykas! Nėra vakaro, kad nereikėtų rinkti žaislų iš visų pakampių, nėra ramios valandėlės nuo jų klegesio ir šurmulio... Ar galima ką nors pakeisti šioje kasdienybėje?
Ateinantis gruodis mums padovanos puikių švenčių, tad padarykime taip, kad jos būtų puikios ir įsimintinos visiems šeimos nariams. O pradėsime, kaip jau supratote, nuo perversmo vaikų kambaryje.

Funkcija plius estetika. Suintrigavome? Tada jums vertėtų užsukti į UAB „Monoidėja“ parduotuvę (Kaunas, Veiverių g. 134), kurioje įsigyti vaikų kambario aksesuarai ne tik išspręs auklėjimo problemas, bet ir pripildys namus ryškiomis bei linksmomis spalvomis. Sėdmaišiai, pufai ir kilimai, šviestuvai ir kabyklos, sūpynės ir palapinės, laikrodžiai, ūgio matuokliai ir daugelis kitų daiktų, pavirtę animaciniais personažais, spalvingomis dėlionėmis, gėlių žiedais, vabalėliais, išsiliejantys į reljefinius ornamentus ir pralenkiantys vaizduotę sužavės ne tik vaikus, bet ir be tokių grožybių užaugusius jų tėvelius.

Bendrovės savininkė architektė Deimantė Labonienė sako, kad kiekvienas daikčiukas yra ne tik gražus, bet ir atlieka net kelias funkcijas: tarnauja kaip žaislas, padeda mažam žmogučiui pažinti pasaulį, suvokti spalvas, t. y. atlieka pažintinę, kartu ir tiesioginę funkciją. Juos gamina vokiečių firma „Haba“, superkanti iš garsių pasaulio dizainerių originalius darbus ar idėjas, jas ištobulina, išbaigia ir gamina tik tam tikrą, labai nedidelį kiekį gaminių.

Štai paprasta kabyklėlė – gėlės žiedas gundo ne tik primityviai dailia forma, ryškių spalvų deriniu, bet ir medžiagų įvairove, pritaikymu. Arba minkštu ir švelniu audiniu aptrauktas kubo formos pufas, kurio kiekvienoje šoninėje sienelėje yra po staigmeną: vienoje – kišenaitės, kitoje – veidrodėlis, pagamintas iš vaikui saugaus plastiko, trečioje – viena didelė kišenė, ketvirtoje – žaislas. Na, o pufo viršuje išpieštas žaidimas. Beje, pufas atsidaro, tad į vidų vaikas gali susidėti žaisliukus. Praktiška, patogu ir įdomu, mat tai ir baldas, ir žaislas, ir tvarkdarys!

Kaip sako architektė D. Labonienė, itin populiarūs kilimai, sėdmaišiai ir sūpynės. Pastarosios pasiūtos iš tvirto brezento, naudojamo parašiutams, visos metalinės dalys turi apsaugas iš audinio. Jos tvirtinamos metaliniais karabinais bet kokioje kambario vietoje: palubėje, durų staktoje ar ant specialiai padaryto rėmo. Sūpynės gali virsti ne tik gėlėmis apipinta kėdute, bet ir nameliu su durelėmis bei langais. O štai sėdmaišiai – mažiesiems gerai žinomų animacinių filmų personažų veikėjai, spalvingi ir mieli. Jų užpildas – polistireno granulės, tad šis „baldas“ įgauna reikiamą patogią formą vos vaikui pajudėjus, o tai padeda vystytis jo raumenims.

Žaidimų erdvė Jei jūsų akis užklius bent už vieno parduotuvėje esančio išskleisto kilimo, nesusilaikysite neperbraukę jo ranka: švelnu, minkšta, reljefiška... Kilimai gaminami iš Naujosios Zelandijos avių vilnos, yra ir iš specialaus sintetinio verpalo tiems, kurie alergiški vilnai. Juos puošia ryškių spalvų, vaikui suvokiami piešiniai, dažnai tai būna net žaidimas, pavyzdžiui, futbolo aikštelė. Tiesa, kilimai nedideli: 150x150 cm, tačiau augančiai atžalai tai puiki žaidimų aikštelė vaikų kambaryje ar savas, privatus kampelis svetainėje.

Tokią pačią paskirtį turi ir skirtingų formų palapinės. Vienas galima išskleisti virš lovos, kitas pakabinti ar pastatyti bet kurioje kambario vietoje, o vasarai atėjus – net ir sode po obelimi! „Maži vaikai labai mėgsta žaisti „namais“, statyti įvairias barikadas, tvirtoves. Taip jie susikuria uždarą, privačią erdvę, kurioje jaučiasi saugūs, nevaržomi ir gali žaisti įvairiausius žaidimus. Beje, tai idealus sprendimas neturint atskiro vaikų kambario ar norint matyti savo atžalas – jie tarsi yra kartu, tačiau niekam nemaišo“, – sako Deimantė Labonienė. Beveik visos palapinės turi langelius ir dureles, kurie, beje, atsidaro ir užsidaro, viduje yra kišenaitės, kabyklėlės, o ant grindų išsitiesia pastorintas poliuretano čiužinys, tad žaisti vaikams nekieta ir nešalta. Žinia, tėvai greitai suvoks dar vieną praktišką palapinės paskirtį: tai puiki vieta visiems žaislams sudėti, todėl palaikyti tvarką namuose išties bus lengvas uždavinys!

Siekiant sukurti vientisą vaikų kambario stilių ar tik išbaigti jo interjero dekorą galima prie jau turimų gaminių priderinti kitus: sėdmaišius, pufus, kabyklėles bei kitas detales. Mat firma „Haba“ gamina baldų ir jų aksesuarų serijas, suteikdama joms vardus. Pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarūs mergaitėms skirti baldai: „Pia“– toms, kurios mėgsta rožinę spalvą ir „Mia“ – besirenkančioms žydrą. Prisilaikant vientisumo kiekviena baldų ar aksesuarų serija vystoma perkeliant dizaino ypatumus, spalvinius derinius, tuos pačius dekoro motyvus, gamybai naudojamas medžiagas.

Eglė LEONOVIENĖ


2008-11-27

Monoidėja, UAB


kur-surasti-vaikams-dovana

 
 

Prenumeruok naujienlaiškį

       Įvesk savo el. pašto adresą:
    
 
Reklama    Prisijungti    Įmonės registravimas

  Įdėti į mėgiamus
Visos teisės saugomos ļæ½ 2000-2022
 
Baldų pardavėjai:
 V.Indzelio i.į.
 Skinali.EU
 UAB Soflita
 Latingė
 Akmens stalvirsiai
 Fanerus UAB
 Baldų simetrija, UAB
 Cozytip
 PVP BALDAI
 Balderas
 UAB "Doris Group"
 Artukas
 Moderni erdvė
 Amores baldai
 ergostalas
 MB "Dobilo baldai"
 Vssistemos.lt
 Kesko Senukai Digital
 Geras suolas
 Frankis
 Olgos dizainas
 AUSNĖ
 LEOJAR
 Litbaltic
 Būsto harmonija
 Ail Design
 Tomo Gruodžio firma AXON
 Skano LT
 VL Baldai
 Vivid-id
 Traida
 VALmarket
 Jovesa
 Viskas voniai
 UAB "Viltesa"
 Starsier
 Berry baldai
 Alarus
 World wide shop
 M-Deco
 Saloža
 Čiuzinukas
 Elevyt
 JB Group
 Vibaltpega
 JASO BALDAI
 geras-baldas.lt
 Vokiška lova
 Čiuziniai Jums
 Proho

Visos įmonės